2019 m. pasaulio rankinio čempionatas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
2019 m. pasaulio rankinio čempionatas
Data 2019 m. sausio 10 d. –
sausio 27 d.
Vieta Danijos vėliava Danija, Vokietijos vėliava Vokietija
Stadionas 6 arenos
Šalių skaičius 24
Lygis Profesionalai suaugusieji
Prieš 2017 Pranūzija
Po 2021 Egiptas

2019 m. pasaulio rankinio čempionatas – 26-asis pasaulio rankinio čempionatas, kuris vyks 2019 m. sausio 10 - sausio 27 dienomis Danijoje ir Vokietijoje. Tai pirmasis pasaulio čempionatas, kuris vyksta dviejuose šalyse.

Rengėjų rinkimas

Oficialiose varžybose dėl teisės surengti 2019 m. pasaulio čempionatą varžėsi trys pasiūlymai:

2013 m. spalio 28 d. teisė rengti čempionatą atiteko jungtinei Vokietijos ir Danijos rengėjų grupei.

Arenos

Kopenhaga Herningas Berlynas
Royal Arena Jyske Bank Boxen Mercedes-Benz Arena
Talpa: 13 700 Talpa: 15 000 Talpa: 14 800
RoyalArena 20170811 N8B0024 (36517811566).jpg Jyske Bank Boxen.jpg Mercedes-Benz Arena Berlin August 2015.JPG
Kelnas Miunchenas Hamburgas
Lanxess Arena Olympiahalle Barclaycard Arena
Talpa: 19 250 Talpa: 12 000 Talpa: 13 300
Koelnarena inside.jpg Olympiahalle, München 2012.jpg HH-Freezers Straubing-Tigers 4.JPG

Kvalifikacija

Turnyras Kvotos Pateko
Šeimininkai 2 Danija Danija
Vokietija Vokietija
2017 m. pasaulio rankinio čempionatas 1 Prancūzija Prancūzija
2018 m. Europos rankinio čempionatas 1 Ispanija Ispanija
2018 m. Afrikos čempionatas 3 Angola Angola
Egiptas Egiptas
Tunisas Tunisas
2018 m. Azijos čempionatas 4
3
Bahreinas Bahreinas
Kataras Kataras
Saudo Arabija Saudo Arabija
Pietų Korėja Pietų Korėja
Europos kvalifikacija 9 Austrija Austrija
Kroatija Kroatija
Vengrija Vengrija
Islandija Islandija
Makedonija Makedonija
Norvegija Norvegija
Rusija Rusija
Serbija Serbija
Švedija Švedija
2018 m. Pan Amerikos čempionatas 3 Argentina Argentina
Brazilija Brazilija
Čilė Čilė
Pakvietimas 2 Japonija Japonija
Korėja Korėja

Grupių varžybos

A grupė

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Prancūzija Prancūzija 5 4 1 0 9 138 113 +25
2 Vokietija Vokietija 5 3 2 0 8 142 110 +32
3 Brazilija Brazilija 5 3 0 2 6 127 129 −2
4 Rusija Rusija 5 1 2 2 4 131 127 +4
5 Serbija Serbija 5 1 1 3 3 127 146 −19
6 Korėja Korėja 5 0 0 5 0 124 164 −40
2019 m. sausio 10 d.
18:15
Korėja Korėja 19–30 Vokietija Vokietija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 13 500
Teisėjai: Gjeding, Hansen
Jang, Kang T. 4 (10–17) Gensheimer 7
Suspension 1×Red card Ataskaita Suspension 1×Booked

2019 m. sausio 11 d.
18:00
Serbija Serbija 30–30 Rusija Rusija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 10 468
Teisėjai: Kleven, Jørum
N. Ilić 6 (16–16) Dibirov 12
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 11 d.
20:30
Brazilija Brazilija 22–24 Prancūzija Prancūzija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 10 529
Teisėjai: Kurtagic, Wetterwik
Toledo 8 (13–16) Guigou, Mem 6
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 12 d.
15:30
Rusija Rusija 34–27 Korėja Korėja Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 10 039
Teisėjai: Pavićević, Ražnatović
Shishkarev 7 (20–13) Kang J., Park K. 4
Suspension 2×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 12 d.
18:15
Vokietija Vokietija 34–21 Brazilija Brazilija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 13 500
Teisėjai: Kleven, Jørum
Gensheimer 10 (15–8) Toledo 5
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 12 d.
20:30
Prancūzija Prancūzija 32–21 Serbija Serbija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 13 500
Teisėjai: Gjeding, Hansen
Fabregas, Remili 5 (15–12) Radivojević 6
Suspension Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 14 d.
15:30
Serbija Serbija 22–24 Brazilija Brazilija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 10 211
Teisėjai: Gjeding, Hansen
Marsenić, Radivojević 5 (11–14) Toledo 5
Suspension 3×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 14 d.
18:00
Rusija Rusija 22–22 Vokietija Vokietija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 13 500
Teisėjai: Kurtagic, Wetterwik
Dibirov 8 (10–12) Gensheimer 8
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked
2019 m. sausio 14 d.
20:30
Prancūzija Prancūzija 34–23 Korėja Korėja Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 10 331
Teisėjai: Pavićević, Ražnatović
Remili 7 (17–16) Kang T. 7
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 15 d.
15:30
Rusija Rusija 23–25 Brazilija Brazilija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 9 011
Teisėjai: Pavićević, Ražnatović
Dibirov, Zhitnikov 6 (10–15) Borges 7
Suspension 1×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 15 d.
18:00
Korėja Korėja 29–31 Serbija Serbija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 11 953
Teisėjai: Kurtagic, Wetterwik
Kang J. 12 (16–14) Vorkapić 7
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 15 d.
20:30
Vokietija Vokietija 25–25 Prancūzija Prancūzija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 13 500
Teisėjai: Gjeding, Hansen
3 žaidėjai 4 (12–10) Mahé 9
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension

2019 m. sausio 17 d.
15:30
Brazilija Brazilija 35–26 Korėja Korėja Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 8 933
Teisėjai: Jørum, Kleven
Borges 6 (18–10) Kang J. 5
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 17 d.
18:00
Vokietija Vokietija 31–23 Serbija Serbija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 13 500
Teisėjai: Pavićević, Ražnatović
Musche 5 (16–12) N. Ilić 6
Suspension 1×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension 3×Booked
2019 m. sausio 17 d.
20:30
Prancūzija Prancūzija 23–22 Rusija Rusija Mercedes-Benz Arena, Berlynas
Žiūrovų: 11 287
Teisėjai: Horáček, Novotný
Richardson 4 (12–12) Shkurinskiy 4
 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked

B grupė

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Kroatija Kroatija 5 5 0 0 10 152 115 +37
2 Ispanija Ispanija 5 4 0 1 8 142 114 +28
3 Islandija Islandija 5 3 0 2 6 137 124 +13
4 Makedonija Makedonija 5 2 0 3 4 131 139 −8
5 Bahreinas Bahreinas 5 1 0 4 2 107 151 −44
6 Japonija Japonija 5 0 0 5 0 121 147 −26
2019 m. sausio 11 d.
15:30
Japonija Japonija 29–38 Makedonija Makedonija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 7 500
Teisėjai: Horáček, Novotný
Watanabe 5 (13–18) K. Lazarov 8
Suspension Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 11 d.
18:00
Islandija Islandija 27–31 Kroatija Kroatija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 12 000
Teisėjai: Boualloucha, Khenissi
Pálmarsson 7 (14–16) Stepančić 8
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked
2019 m. sausio 11 d.
20:30
Bahreinas Bahreinas 23–33 Ispanija Ispanija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 9 800
Teisėjai: Grillo, Lenci
Al-Sayyad, Habib 7 (11–16) Solé 7
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 13 d.
14:00
Makedonija Makedonija 28–23 Bahreinas Bahreinas Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 8 500
Teisėjai: Boualloucha, Khenissi
K. Lazarov 8 (12–8) Al-Sayyad 6
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 13 d.
16:30
Kroatija Kroatija 35–27 Japonija Japonija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 12 000
Teisėjai: Brunner, Salah
Horvat 8 (18–13) Tokuda 6
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked
2019 m. sausio 13 d.
19:00
Ispanija Ispanija 32–25 Islandija Islandija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 12 000
Teisėjai: Horáček, Novotný
Solé 5 (19–14) Guðmundsson 6
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 14 d.
15:30
Islandija Islandija 36–18 Bahreinas Bahreinas Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 6 000
Teisėjai: Brunner, Salah
Gunnarsson 8 (16–10) Merza 5
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked 2×Red card
2019 m. sausio 14 d.
18:00
Kroatija Kroatija 31–22 Makedonija Makedonija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 9 800
Teisėjai: Horáček, Novotný
Duvnjak 6 (16–11) Manaskov 6
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 14 d.
20:30
Ispanija Ispanija 26–22 Japonija Japonija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 7 300
Teisėjai: Grillo, Lenci
Solé 8 (10–11) Tokuda 7
Suspension Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 16 d.
15:30
Japonija Japonija 21–25 Islandija Islandija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 6 000
Teisėjai: Boualloucha, Khenissi
Agarie 4 (12–13) Gunnarsson, Sigurmannsson 5
Suspension 1×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 16 d.
18:00
Kroatija Kroatija 32–20 Bahreinas Bahreinas Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 8 600
Teisėjai: Grillo, Lenci
Štrlek 11 (19–9) Jalal 5
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 16 d.
20:30
Makedonija Makedonija 21–32 Ispanija Ispanija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 9 600
Teisėjai: Brunner, Salah
Peševski 6 (12–13) Gómez 6
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked

2019 m. sausio 17 d.
15:30
Bahreinas Bahreinas 23–22 Japonija Japonija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 5 200
Teisėjai: Brunner, Salah
Basham 6 (10–9) Motoki 9
Suspension Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 17 d.
18:00
Makedonija Makedonija 22–24 Islandija Islandija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 10 100
Teisėjai: Kurtagic, Wetterwik
K. Lazarov, Manaskov 5 (13–11) Gunnarsson 10
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 17 d.
20:30
Ispanija Ispanija 19–23 Kroatija Kroatija Olympiahalle, Miunchenas
Žiūrovų: 12 000
Teisėjai: Gjeding, Hansen
Solé 5 (10–13) Horvat 8
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked

C grupė

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Danija Danija 5 5 0 0 10 167 103 +64
2 Norvegija Norvegija 5 4 0 1 8 175 119 +56
3 Tunisas Tunisas 5 3 0 2 6 138 147 −9
4 Čilė Čilė 5 2 0 3 4 130 167 −37
5 Austrija Austrija 5 1 0 4 2 121 148 −27
6 Saudo Arabija Saudo Arabija 5 0 0 5 0 112 159 −47
2019 m. sausio 10 d.
20:15
Čilė Čilė 16–39 Danija Danija Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 12 500
Teisėjai: Santos, Fonseca
Salinas 4 (4–22) Mortensen 8
Suspension Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 11 d.
18:00
Saudo Arabija Saudo Arabija 22–29 Austrija Austrija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 6 500
Teisėjai: Schulze, Tönnies
Ma. Al-Salem 7 (9–15) Bilyk 7
Suspension 2×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 11 d.
20:30
Tunisas Tunisas 24–34 Norvegija Norvegija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 6 500
Teisėjai: Gubica, Milošević
Jaballah 5 (13–18) Jøndal 9
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked

2019 m. sausio 12 d.
15:00
Austrija Austrija 24–32 Čilė Čilė Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 5 900
Teisėjai: Gasmi, Gasmi
Weber 6 (15–14) Er. Feuchtmann 9
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 12 d.
17:30
Norvegija Norvegija 40–21 Saudo Arabija Saudo Arabija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 12 002
Teisėjai: Schulze, Tönnies
Rød 9 (20–10) Ma. Al-Salem 7
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 12 d.
20:15
Danija Danija 36–22 Tunisas Tunisas Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 15 000
Teisėjai: Lah, Sok
M. Hansen, Schmidt 7 (19–10) Chouiref 5
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 14 d.
15:00
Tunisas Tunisas 36–30 Čilė Čilė Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 3 247
Teisėjai: Gubica, Milošević
Chouiref, Soussi 7 (18–15) Er. Feuchtmann, Salinas 8
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 14 d.
17:30
Norvegija Norvegija 34–24 Austrija Austrija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 8 716
Teisėjai: Lah, Sok
Sagosen 8 (16–13) Božović 7
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 14 d.
20:15
Danija Danija 34–22 Saudo Arabija Saudo Arabija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 12 157
Teisėjai: Gasmi, Gasmi
M. Jacobsen 7 (17–11) Mo. Al-Salem 4
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked 1×Red card

2019 m. sausio 15 d.
16:15
Saudo Arabija Saudo Arabija 20–24 Tunisas Tunisas Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 4 571
Teisėjai: Lah, Sok
Al-Abdulali 5 (8–12) Boughanmi, Sanaï 7
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 15 d.
18:30
Norvegija Norvegija 41–20 Čilė Čilė Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 11 247
Teisėjai: Gasmi, Gasmi
Blonz 8 (21–12) Salinas 9
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 15 d.
20:45
Austrija Austrija 17–28 Danija Danija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 14 607
Teisėjai: Schulze, Tönnies
3 žaidėjai 3 (8–11) M. Jacobsen, Schmidt 6
Suspension 1×Booked Ataskaita  2×Booked

2019 m. sausio 17 d.
15:00
Čilė Čilė 32–27 Saudo Arabija Saudo Arabija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 3 526
Teisėjai: Gubica, Milošević
Er. Feuchtmann 11 (21–13) Mo. Al-Salem 8
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked 2×Red card
2019 m. sausio 17 d.
17:30
Austrija Austrija 27–32 Tunisas Tunisas Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 11 834
Teisėjai: Santos, Fonseca
Weber 9 (14–18) Boughanmi 9
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 17 d.
20:15
Danija Danija 30–26 Norvegija Norvegija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 15 001
Teisėjai: Nachevski, Nikolov
M. Hansen 14 (17–14) Johannessen 5
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked

D grupė

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Švedija Švedija 5 5 0 0 10 151 111 +40
2 Vengrija Vengrija 5 2 2 1 6 151 138 +13
3 Egiptas Egiptas 5 2 1 2 5 132 133 −1
4 Kataras Kataras 5 2 0 3 4 125 127 −2
5 Argentina Argentina 5 1 1 3 3 119 130 −11
6 Angola Angola 5 1 0 4 2 121 160 −39
2019 m. sausio 11 d.
15:30
Angola Angola 24–23 Kataras Kataras Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 1 870
Teisėjai: Santos, Fonseca
Hebo 7 (12–8) Berrached 6
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 11 d.
18:00
Argentina Argentina 25–25 Vengrija Vengrija Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 4 272
Teisėjai: López, Ramírez
Simonet 6 (10–13) Balogh 11
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 11 d.
20:30
Egiptas Egiptas 24–27 Švedija Švedija Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 6 448
Teisėjai: Nachevski, Nikolov
El-Ahmar, Shebib 5 (11–13) Gottfridsson, Nilsson 5
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 13 d.
15:30
Kataras Kataras 28–23 Egiptas Egiptas Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 3 077
Teisėjai: López, Ramírez
Benali 9 (15–12) El-Ahmar 6
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 13 d.
18:00
Vengrija Vengrija 34–24 Angola Angola Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 4 891
Teisėjai: Kolahdouzan, Mousaviannazhad
Bóka 5 (18–8) Ferreira 5
Suspension 2×Booked 1×Red card Ataskaita Suspension
2019 m. sausio 13 d.
20:30
Švedija Švedija 31–16 Argentina Argentina Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 6 492
Teisėjai: Santos, Fonseca
Zachrisson 6 (15–10) Fernández 6
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 14 d.
15:30
Vengrija Vengrija 32–26 Kataras Kataras Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 1 694
Teisėjai: Nachevski, Nikolov
Lékai 5 (16–11) Marzo, Sinen 5
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 14 d.
18:00
Argentina Argentina 20–22 Egiptas Egiptas Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 2 607
Teisėjai: Kolahdouzan, Mousaviannazhad
Fernández 5 (9–8) Sanad 7
Suspension 4×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 14 d.
20:30
Švedija Švedija 37–19 Angola Angola Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 3 731
Teisėjai: López, Ramírez
Ekberg, Zachrisson 5 (19–14) Hebo 5
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked 1×Red card

2019 m. sausio 16 d.
15:30
Angola Angola 26–33 Argentina Argentina Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 1 709
Teisėjai: Nachevski, Nikolov
Ferreira 7 (12–17) Simonet 7
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 16 d.
18:00
Vengrija Vengrija 30–30 Egiptas Egiptas Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 3 929
Teisėjai: Fonseca, Santos
Lékai 6 (14–14) Zein 7
Suspension Ataskaita Suspension
2019 m. sausio 16 d.
20:30
Kataras Kataras 22–23 Švedija Švedija Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 6 079
Teisėjai: Schulze, Tönnies
Benali 8 (11–10) Nilsson, Zachrisson 7
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked 1×Red card

2019 m. sausio 17 d.
15:30
Egiptas Egiptas 33–28 Angola Angola Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 2 247
Teisėjai: Koladhouzan, Mousaviannazhad
El-Deraa 8 (19–12) Sibo 7
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 17 d.
18:00
Kataras Kataras 26–25 Argentina Argentina Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 4 448
Teisėjai: Lah, Sok
Marzo 8 (16–13) Baronetto, Simonet 4
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 17 d.
20:30
Švedija Švedija 33–30 Vengrija Vengrija Royal Arena, Kopenhaga
Žiūrovų: 7 803
Teisėjai: López, Ramírez
Nilsson 7 (16–15) Lékai 8
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

Antras turas

1 grupė

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Vokietija Vokietija 4 3 1 0 7 105 86 +19
2 Prancūzija Prancūzija 4 3 1 0 7 113 99 +14
3 Ispanija Ispanija 4 2 0 2 4 117 105 +12
3 Kroatija Kroatija 4 2 0 2 4 101 97 +4
5 Brazilija Brazilija 4 1 0 3 2 96 120 −24
6 Islandija Islandija 4 0 0 4 0 93 118 −25
2019 m. sausio 19 d.
18:00
Prancūzija Prancūzija 33–30 Ispanija Ispanija Lanxess Arena, Kelnas
Žiūrovų: 18 121
Teisėjai: Jørum, Kleven
Fabregas, Mem 6 (17–15) Solé 11
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked
2019 m. sausio 19 d.
20:30
Vokietija Vokietija 24–19 Islandija Islandija Lanxess Arena, Kelnas
Žiūrovų: 19 250
Teisėjai: Horáček, Novotný
Fäth 6 (14–10) Gunnarsson 6
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked

2019 m. sausio 20 d.
18:00
Brazilija Brazilija 29–26 Kroatija Kroatija Lanxess Arena, Kelnas
Žiūrovų: 15 227
Teisėjai: Jørum, Kleven
Langaro 9 (17–13) Duvnjak 6
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 20 d.
20:30
Islandija Islandija 22–31 Prancūzija Prancūzija Lanxess Arena, Kelnas
Žiūrovų: 18 587
Teisėjai: Kurtagic, Wetterwik
Jónsson 5 (11–15) Porte, Richardson 5
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked

2019 m. sausio 21 d.
18:00
Ispanija Ispanija 36–24 Brazilija Brazilija Lanxess Arena, Kelnas
Žiūrovų: 17 209
Teisėjai: Pavićević, Ražnatović
Ariño, Solé 6 (19–13) Langaro, Nantes 4
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked
2019 m. sausio 21 d.
20:30
Kroatija Kroatija 21–22 Vokietija Vokietija Lanxess Arena, Kelnas
Žiūrovų: 19 250
Teisėjai: Gjeding, Hansen
Karačić, Štrlek 4 (11–11) Wiede 6
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2 grupė

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Tašk. Pat. Pra. +/-
1 Danija Danija 4 4 0 0 8 117 90 +27
2 Švedija Švedija 4 3 0 1 6 122 107 +15
3 Norvegija Norvegija 4 3 0 1 6 122 109 +13
4 Vengrija Vengrija 4 1 1 2 3 108 109 −1
5 Egiptas Egiptas 4 0 1 3 1 102 115 −13
6 Tunisas Tunisas 4 0 0 4 0 90 131 −41
2019 m. sausio 19 d.
18:00
Tunisas Tunisas 23–35 Švedija Švedija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 14 153
Teisėjai: Nachevski, Nikolov
Sanaï 6 (14–19) Ekberg, A. Nilsson 7
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked
2019 m. sausio 19 d.
20:30
Danija Danija 25–22 Vengrija Vengrija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 15 001
Teisėjai: Schulze, Tönnies
M. Hansen 7 (15–10) Szita 5
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

2019 m. sausio 20 d.
18:00
Vengrija Vengrija 26–21 Tunisas Tunisas Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 2 605
Teisėjai: Santos, Fonseca
Balogh 9 (16–14) Boughanmi, Sanaï 5
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked
2019 m. sausio 20 d.
20:30
Norvegija Norvegija 32–28 Egiptas Egiptas Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 3 643
Teisėjai: López, Ramírez
Rød, Sagosen 10 (16–14) El-Ahmar, Sanad 4
Suspension 1×Booked Ataskaita Suspension 1×Booked 1×Red card

2019 m. sausio 21 d.
18:00
Švedija Švedija 27–30 Norvegija Norvegija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 11 600
Teisėjai: Santos, Fonseca
A. Nilsson, Wanne 5 (14–17) Jøndal 11
Suspension 2×Booked Ataskaita Suspension 3×Booked 1×Red card
2019 m. sausio 21 d.
20:30
Egiptas Egiptas 20–26 Danija Danija Jyske Bank Boxen, Herningas
Žiūrovų: 13 237
Teisėjai: Gubica, Milošević
Zein 6 (7–9) M. Hansen, Zachariassen 5
Suspension 3×Booked Ataskaita Suspension 2×Booked

Klasifikacinės varžybos

21-24 vietos

  Pusfinaliai Dėl 21 vietos
             
Sausio 19 d. Royal Arena, Kopenhaga
  Korėja Korėja 27  
  Japonija Japonija 25  
 
Sausio 20 d. Royal Arena, Kopenhaga
      Korėja Korėja 26
    Saudo Arabija Saudo Arabija 27
 
 
Dėl 23 vietos
Sausio 19 d. Royal Arena, Kopenhaga Sausio 20 d. Royal Arena, Kopenhaga
  Saudo Arabija Saudo Arabija 34   Japonija Japonija  29
  Angola Angola 29     Angola Angola  32

17-20 vietos

  Pusfinaliai Dėl 17 vietos
             
Sausio 19 d. Royal Arena, Kopenhaga
  Serbija Serbija 32  
  Bahreinas Bahreinas 27  
 
Sausio 20 d. Royal Arena, Kopenhaga
      Serbija Serbija 28
    Argentina Argentina 30
 
 
Dėl 19 vietos
Sausio 19 d. Royal Arena, Kopenhaga Sausio 20 d. Royal Arena, Kopenhaga
  Austrija Austrija 22   Bahreinas Bahreinas  27
  Argentina Argentina 25     Austrija Austrija  29

13-16 vietos

  Pusfinaliai Dėl 13 vietos
             
Sausio 19 d. Lanxess Arena, Kelnas
  Rusija Rusija 30  
  Makedonija Makedonija 28  
 
Sausio 20 d. Lanxess Arena, Kelnas
      Rusija Rusija 28
    Kataras Kataras 34
 
 
Dėl 15 vietos
Sausio 19 d. Lanxess Arena, Kelnas Sausio 20 d. Lanxess Arena, Kelnas
  Čilė Čilė 27   Makedonija Makedonija  32
  Kataras Kataras 37     Čilė Čilė  30

Nuorodos